+420 777 773 429
ul. Trojanova 8, Praha 2, Nové Město
metro Karlovo náměstí - trasa B

Okysličení pleti

Pod vnějšími vlivy (stres, znečištění ...) se pleť stává nevýraznou a ztrácí svůj zdravý vzhled. Abychom obnovili její jiskru, Laboratoře PHYT'S zikální chlorofyl ze srdce přírody. Jedinečná molekula s antioxidantem, s kvalitami okysličujúcimi a dodávajícími energii, má také nesmírnou sílu při regeneraci buněk. Dopřejte své pleti detox a nechte se svést sadou Reviderm, skutečnou koncentrací vyzařování a svěžesti.

 • #
  Sérum Reviderm | Okysličení pleti 40 kapslí

  Regenerační noční sérum. Chlorofyl esenciálních olejů okysličuje, detoxikuje a revitalizuje pleť. Tato noční péče proti stárnutí zvyšuje okysličení a čištění buněk. Má stahující a vyživující účinky. SÉRUM REVIDERM vdechne zpět život pleti, která ztratila svou záři nebo byla poškozena znečištěním, zabraňující prvním známkám stárnutí díky svému vyživujícímu aktivnímu složení. Ideální pro smíšenou pleť, rozšířené póry, pro kuřáky a ty, kteří žijí ve velkoměstech. Nahrazuje noční krém.

 • #
  Crème Reviderm | Okysličení pleti 40 g

  Krém Reviderm zesiluje vyzařování pleti díky synergii hnědých mořských řas, které stimulují okysličení a syntézu energie buněk, a extrakt růžového pepře, který aktivuje mikrocirkulaci. Jeho hydratační účinek a silné anti-oxidanty přispívají k revitalizaci pokožky a zaměřují se na první známky stárnutí. CRÉME REVIDERM revitalizuje, osvěžuje, dodává energii a hydratuje. Stimuluje okysličení a syntézu energie buněk. Pokožka dýchá, září a nabývá vitalitu. Pravá prevence proti stárnutí díky mocné anti-oxidační ochraně.

 • #
  Masque Reviderm | Okysličení pleti 40 g

  Tato maska má osvěžující vůni a texturu a dodá pokožce rychlou vzpruhu. Okamžitě oživí fádní, našedlý pleť. Pokožka je revitalizovaná a zářivá, rysy jsou hladké. Maska Reviderm je ideální pro zaneprázdněné lidi.

 • #
  Concentré Reviderm | Okysličení pleti 40 g

  Tento krém je obohacen o okysličující aktivní složky a povzbuzující prostředky na obnovu buněk. Tento koncentrát je skutečnou energetickou vzpruhou a nádech čerstvého vzduchu pro fádní, unavenou pleť. Obsahuje i vzácné Aloe Vera kuličky, které uvolňují svou hydratační sílu pro ještě zářivější pleť.