+420 777 773 429
ul. Trojanova 8, Praha 2, Nové Město
metro Karlovo náměstí - trasa B

Aktivní hubnutí

 

SOIN MINCEUR BIO-ACTIVE
Procedura aktivního hubnutí s přírodní biokosmetikou PHYT‘ S
Mnozí z vás už nepečujete jen o pleť svého obličeje, ale víte, jak je důležité starat se o pokožku celého těla, aby byla hladká a pevná, aby vaše silueta byla pružná a krásný vzhled nebyl jen vnějším pozlátkem, ale odrážel zdraví celého těla. Právě vám chci nabídnout jedinečnou proceduru firmy PHYT‘ S, zaměřenou na aktivní hubnutí. Tato silně antistresová procedura je zacílena na následující:
• Snížení tělesné hmotnosti
• Zmenšení objemu těla
• Léčbu a prevenci celulitidy
• Zlepšení prokrvení tkání
• Zpevnění pokožky
• Odvádění škodlivých látek z organizmu
• Celkovou relaxaci

Přípravky použité na jednu proceduru se skládají ze souboru pěti jednorázových ampulí s přípravky v nejvyšší BIO kvalitě:
1. ampule STARTER – BIO posiluje mikrocirkulaci, zlepšuje průtok krve, posiluje vstřebávání účinných látek
2. ampule LIPO-ACTIVE CREAM spaluje tuky a pomáhá odvážet přebytečnou tekutinu
3. ampule COLD GEL zpevňuje cévní stěny a tonizuje pokožku
4. ampule LYMFO-ACTIVE CREAM podporuje tok lymfy, snímá tíhu z nohou
5. ampule CHRONO-STIMULATOR GEL zpevňuje kožní vrstvy a dodává pokožce pružnost

Před nanesením přípravků z ampulí je tělo ošetřeno peelingem, který jemně, ale účinně odstraní z jeho povrchu hrubé zrohovatělé kožní buňky, nasytí pokožku éterickými oleji a stimuluje metabolické procesy. Působení látek zesiluje speciální lymfo-energetická masáž, která umožní drenáž centrálních a periferních částí lymfatického systému, jak na povrchové tak i na hluboké úrovni.
V průběhu masáže dochází ke zrychlení procesu čištění a detoxikace, z mezibuněčného prostoru je odváděna přebytečná tekutina a díky tomu se tkáně a orgány rychleji zbavují odpadních látek a toxinů, lépe se okysličují a získávají více výživných látek. Nanesené přípravky spolu s masáží napomáhají harmonizaci tělesné energie, normalizují vlastní regulační procesy v organizmu a zároveň mají lipolytickou schopnost – tedy štěpí tuky.
Procedura pomáhá odstranit přebytečné tukové zásoby, vodu zadržovanou v některých částech těla, zlepšuje pružnost pokožky, koriguje postavu a navíc vám poskytne odpočinek a regeneraci sil. Díky jedinečné metodice PHYT‘S výsledky uvidíte již po první proceduře, aromaterapie vás navíc posílí emocionálně a psychicky, a pomůže tak prolongovat dosažený výsledný stav.
Vaše krása a zdraví jsou naším cílem!