+420 777 773 429
ul. Trojanova 8, Praha 2, Nové Město
metro Karlovo náměstí - trasa B

Procedura "lehké nohy"

Lehké nožky – jedna z nejoblíbenějších procedur v našem salónu
Každodenní zátěž dělá z nohou jednu z nejohroženějších částí těla. Aktivní ženy dobře znají pocit těžkých nohou, otoky dolních končetin, někdy i žilní potíže, které se často objevují po dlouhém stání, sezení nebo jsou zaviněny horkem. Většinou jim ale nevěnují větší pozornost a péči. Procedura Lehké nohy, která používá francouzskou biokosmetiku Phyt´s, dokáže rychle a účinně zbavit pocitu únavy a tíhy v nohách, zlepšit odtok žilní krve a odstranit její městnání.

Účinky procedury Lehké nožky:
• Aktivizace lymfy a zlepšení jejího průtoku
• Odstranění otoku, únavy a nepříjemných pocitů v nohách
• Úprava krevního oběhu
• Výživa a zpevnění cév
• Posílený svalový tonus
• Osvěžující a dezodorační účinek
• Při pravidelném ošetření (1x – 2x týdně) dochází k odstranění některých kosmetických potíží, např. takzvaných pavučinek (popraskaných drobných žilek) nebo vystouplých žil.

Celá procedura má tři části:
1. Působení na lymfatické uzliny v břišní oblasti a jejich odblokování zrychlí tok lymfy, aktivuje výměnný proces a odvádí přebytečnou vodu. Speciální palpační technika zbaví pocitu napětí a únavy v nohách, stimuluje cirkulaci lymfy a napomůže odvodu škodlivých látek z tkání. Tato vysoce efektivní metoda tak pomáhá odblokovat a vybalancovat energii v celém těle.
2. Zábal nohou s použitím speciálního osvěžujícího prostředku Phyto-Fluide Glacial okamžitě zbaví únavy a bolestivých pocitů v nohách. Phyto-Fluide Glacial je obohacený taniny a bioflavonoidy, které tonizují žíly, snižují lámavost krevních kapilár, zpevňují cévní stěny a posilují jejich elasticitu. Komplex obsahuje resviratrol – výtažek z peciček červených hroznů, a dále extrakty z kaštanu, arniky, máty, kafru a levandule.
3. Ošetření s použitím tělového biomásla Huile Corps Tonifiante přináší vynikající a dlouhodobé výsledky. Působení na biologicky aktivní body pomáhá aktivovat energetické dráhy a odvádí přebytečnou tekutinu z tkání. Pokožka je pevnější, tenčí se tukové polštáře na bocích, svaly jsou tonizované a pružné. Procedura přináší celkové uvolnění a pohodu.
Účinky pocítíte hned po prvním ošetření a výsledkem budou vaše odpočaté, krásné a lehké nohy!
Trvání procedury: 45 minut
Doporučení: optimální výsledky při ošetření 1x týdně, celkem 6x
Vaše krása a zdraví jsou naším cílem!