+420 777 773 429
ul. Trojanova 8, Praha 2, Nové Město
metro Karlovo náměstí - trasa B

O nás

Vítejte v našem salonu krásy a zdraví! Víme, jak je pro naše klientky a klienty důležité vypadat pěkně a upraveně, a mít hezkou pružnou postavu. Zároveň s péčí o krásu se v našem saloně ale také staráme o zdraví našich zákazníků a regenerační a léčebné procedury jsou součástí našich služeb.  Specializujeme se na kosmetologii, proto naši kosmetologové mají vysokoškolské lékařské vzdělání, jsou to diplomovaní specialisté v oblasti dermato-kosmetologie a mají bohaté praktické zkušenosti v estetické kosmetologii i masážních technikách.

Nabízíme komplexní řešení veškerých zdravotních a kosmetických kožních potíží, různé léčebné a korigující procedury, včetně léčby estetických kožních defektů, vždy s přihlédnutím k individuálním potřebám.  Metody, které používáme, jsou zaměřeny na aktivaci vnitřních sil organismu a jejich pomoc při celkovém omlazení. Díky tomu se zlepšení projeví nejenom na vnějším zjevu, ale i vnitřně na úrovni tělesných tkání. Ve svém kosmetickém studiu používáme tu nejlepší kosmetiku, jakou lze v současné době v Praze nalézt, a to francouzskou biokosmetiku Phyt´s a izraelskou kosmetiku Holy Land. Tyto specializované vysoce kvalitní značky se navzájem výborně doplňují – Holy Land má vynikající léčebné účinky, Phyt´s prodlužuje dobu trvání dosaženého efektu.

V naší nabídce najdete široké spektrum kosmetických služeb:

- Péči o pokožku tváře i těla, s použitím profesionální izraelské kosmetiky Holy Land a francouzské přírodní biokosmetiky Phyt´s
- Péči o tělo – peeling, hluboká hydratace, relaxace, manuální lymfodrenáž, aktivní hubnutí, masáže, procedura Lehké nožky (odstranění otoků, zpevnění cévních stěn)
- Přístrojovou kosmetickou péči - Kryoterapie zn. CryoPro (Francie), ultrazvuk, Oxy Life, Limfa
- Zábaly, SPA procedury
- Péči o tvář - neinvazivní čištění, peeling, léčba akné, omlazující ošetření, hloubková hydratace, čištění ultrazvukem, sonoforéza, odstranění pigmentových skvrn, španělská (biovitalizační)masáž obličeje, obličejová lymfodrenáž
- Depilaci voskem

Rozhodli jsme se soustředit pouze na kosmetologické procedury, abychom svým zákazníkům mohli nabídnout nejnovější metodiky v péči o pleť a poskytovat naše služby v komfortním prostředí.
Věříme, že i Vy po návštěvě našeho salonu oceníte profesionální přístup, péči, pohodlí a příjemnou atmosféru.

Vaše krása a zdraví jsou naším cílem!

Tatiana Semiletova
vedoucí lékařka, dermato-kosmetolog
Kontakt: 777 773 429